Setkání pražských tanečních country skupin


Caramella zve na tanečně-setkávací akci.


Setkání pražských tanečních skupin 

COUNTRY-LINE-CLOGG-SQUARE

 

Ahoj tanečníci a tanečnice

skupina Caramella se rozhodla uspořádat Setkání pražských tanečních country, square, line, round a clogging skupin, které mají zájem o vystoupení a ukázky svých předtančení či tanečního stylu kterému se věnují.

Večer bude organizován jako country bál, kde se bude střídat živá hudba k tanci s jednotlivými tanečními ukázkami a představení tanečních skupin.

Spolkový dům tvoří velký taneční sál pro cca 200 návštěvníků + restaurace přímo sousedící s tanečním sálem. Doufáme, že se sejdeme v hojném počtu a bude čas nejen na tancování ale i na popovídání a výměnu informací a zkušeností. Třeba by tato setkání mohla být pravidelná a skupiny se v jejich organizaci mohli střídat…

Takže pokud máte zájem si vyzkoušet svá nová předtančení, nebo máte nováčky kterým prospěje vystoupení před publikem, nebo se chcete zase jednou sejít a podívat se co je v Praze v naší oblasti nového, kontaktujte nás  a domluvíme se. Předpokládám možnost vystoupení s 2-3 předtančeními… podle zájmu a ohlasu a účasti.

Vstupné bude pro aktivní tanečníky v předtančeních zdarma. Ostatní zaplatí obvyklé vstupné, které určí KD Mlejn (bývá mezi 100-150Kč.)

Těší se na Vás Caramella a Jiří Jeff Vašák

 

 

Organizační 4K:

Kdy: v pátek 19. října 2012 od 19.30h. Zkoušet na sále je možné od 17h.

KKde: Spolkový dům, K Vidouli 727, Praha 5 - Stodůlky www.mlejn.cz,  mapa

Kdo: pořádá Caramella, hraje Nota Bene, zváni všichni pražští tanečníci a tanečnice

Kontakt: Jiří Jeff Vašák, 603 842 155, vasakj@volny.cz

 

Naši hosté, kteří přijdou a vystoupí

Honza Kudláček a Klepeto

Milada Mikulenkova a Crock 14

Zuzi Bartošová a Gejzír

Eva Krausová a Angels Dance

TK Calipso Praha

 

Za podpory našich sponzorů :  a 

Popis cesty ke Spolkovému domu (pozor, nejedna se o KD Mlejn)

Doprava do Spolkového domu je buď od metra Luka autobusem 174 do zastávky Nárožní a potom cca 100 m od zastávky směrem zpět mezi rodinné domy, vlevo u cesty jsou tenisové kurty a hned vedle restaurace Staré kino, což je už součást Spolkového domu. Z autobusu 174 je možné vystoupit také v zastávce Mládí a pokračovat pěšky ve směru jízdy autobusu a první odbočkou doleva (v případě jízdy ze stanice Luka), budova je potom po pravé ruce. 
Případně lze dojet do zastávky Nárožní také od metra Nové Butovice či ze směu Hradčanská - Motol.V tom případě je cesta od Lidlu (po pravé ruce při výstupu) přímá.

 

19.9.Jeff

 • Kapela Nota Bene » Click to zoom ->

  Kapela Nota Bene

 • Caramella a Nota Bene v Holandsku » Click to zoom ->

  Caramella a Nota Bene v Holandsku

 • Caramella a Nota Bene ve Mlejně » Click to zoom ->

  Caramella a Nota Bene ve Mlejně