Prague Clogging Convention


Jeff Driggs se vrací do Prahy!


Jeff Driggs se vrací na místo činu!

28. - 30.8.2015 , Praha - Spolkový dům při KD Mlejn Praha Stodůlky.  

Americký top istruktor, clogger, caller, editor časopisu Double Toe Times Jeff Driggs se narodil v USA ve státě West Virginia a od roku 1984 se věnuje americkým country tancům a country stepu - cloggingu. Taneční skupina Caramella ve spolupráci s Czech Children Country Dance Club's Association (www.cccdca.cz) se podílí na třídenním festivalu nazvaném PRAGUE CLOGGING CONVENTION. Hlavní hvězdou celého festivalu by měl být právě Jeff Driggs. Velmi zajímavě je ale festival obsazen i českými lektory na clogging - Tereza a Anna Bachovy, Honza "Bob" Pumpr, Honza "Johny" Kudláček a možná i dalšími. První setkání zájemců z řad českých i slovenských tanečních cloggerských i country skupin s Jeffem Driggsem by měl být páteční "Český country bál" s kapelou Nota bene, kde by se měly možnost představit české taneční country skupiny. Výuku amerických country tanců by vedlo duo Jeff a Jeff.

Sobota by byla ve znamení workshopů českých cloggerských instruktorů a Jeff Driggse. V sobotu večer by měl festival vrcholit - od 19.30 je na programu "Přehlídka nejlepších českých cloggerských skupin, duet i jednotlivců" - s tím, že jejich hodnocení by prováděl živě Jeff Driggs.

V neděli by pak pokračovali workshopy až do odpoledne a pro nezmary se možná uspořádá o cloggerský flashmob. Na Václavském nebo na Staroměstském náměstí. Hezké by to bylo i na Karlově mostě...:-)

Přihlášky: www.cccdca.cz (Marcela Ryšavá)

Cena: 300.-

Info k workshopům: Honza "Bob" Pumpr

Info k Českému country bálu a Přehlídce cloggerů: Jirka "Jeff" Vašák

Propagace: David "Medvěd" Dvořák

Rámcový program:

Pátek - od 12.00 registrace

- od 13.00 worskhopy s českými instruktory a Jeffem Driggsem

- od 19.30 Český country bál s kapelou Nota bene a callery Jeff a Jeff. Dva vstupy po třech předtančeních českých tanečních country skupin. Konec: 24.00

Sobota - dopoledne workshopy s Jeffem Driggsem

- odpoledne workshopy s českými instruktory

- večer (19.30 - 23.00) - Přehlídka cloggerů. Skupiny, dua, jednotlivci. Freestyle.

Neděle - dopoledne worshopy s ceskými instruktory a Jeffem Driggsem

- odpoledne worskhopy s Jeffem Driggsem ( do cca 14.00)

Více informací na stránkách www.cccdca.cz .