Pozvánka na Americký týden


Pozvánka na 21. ročník Amerického týdne na Šiklově mlýně! Letní škola country tanců, square dance, line dance a clogging.


21.ročník Amerického týdne - letní školy amerických country tanců - pořádá Jirka "Jeff" Vašák a taneční skupina Caramella ve westernovém městečku Šiklův mlýn.

Je určen všem nadšencům western a country stylu, kteří chtějí prožít netradiční dovolenou na Divokém Západě. Vedle tradiční nabídky 4 taneční stylů : Country tanců (caller Jiří Vašák), Square dance (caller David Dvořák) - americké čtverylky tančené na zpívanou anglickou nápovědu, Line Dance (Romana Kubíčková) - moderní styl sólových tanců v řadách a Cloggingu (americký horský country step - mistr.ČR Jan Kudláček) Vám Šiklův mlýn skýtá možnost kvalitně zakalit (pro mladé) či příjemně popít (starší ročníky) v saloonech a barech otevřených leckdy až do rána. Současně probíhá westernový program městečka, 4x denně akční westernové divadlo, možnost procházek borovicovým údolím podél říčky Bobrůvky až do indiánské vesnice. Po výuce či sportu je možno použít krásné, velké koupaliště s lehátky a barem a spoustu dalších příjemných atrakcí. Více informací naleznete v přiloženém letáku.

Termín:  12. - 19.7. 2015

Cena: 980.-kč (+ ubytování a strava dle Vašeho výběru)

Přihlášky a platby na www.sikland.cz - mobil do kanceláře : 566 567 400