Návštěvní den ve Mlejně s Caramellou 1


Parket byl napěchovaný tanečníky i hosty.


V páteční večer praskal taneční sál Mlejna ve švech. Pořadatelé nestačili nosit další a další židličky. Kdo nemohl sedět, tancoval a tak bylo na parketu vždy naprosto plno.

Parket se uvolnil pouze na předtančení, obrovský potlesk sklidily dětičky, které pod vedení Katky L. vystoupily úplně poprvé. Gratulujeme, zvládly jste to skvěle. V dalším předtančení se Caramella pochlubila svými 2 novými tanečnicemi, Peťo a Eliško, skvěle jste stepovaly. V půlce večera vystoupili pozvaní hosté a to skupina Klepeto a skupina Angels Dance, děkujeme za zpestření večera, moc se nám vystoupení líbila. Ke konci naplánovaného programu Caramella seznámila svoje diváky novým kankánem na hudbu Whisky to je moje gusto. 

Večerem provázel Jiří Jeff Vašák a tak tedy nechyběla výuka country tanců, která všechny bavila, byť v záplavě tanečníků nebylo jednoduché zvládnou dosido:-). Další výukou nás počastoval David Medvěd Dvořák, který nás proměnil v LineDancisty.

K tanci hrála skvělá skupina Nota Bene a jako host zahrála mladá hudební skupina Sůl kamenná, která zahrála Jiřímu Jeffovi Vašákovi i k jeho narozeninám, které při této přiležitosti slavil.

Program byl naplánován do 23hodin, ovšem kdyby mohl pokračovat dál, určitě by to bylo skělé, neboť v sále, restauraci i zákulisí byly pořád tanečníci, hosté, návštěvníci a kamarádi, kteří neustále tancovali.

Díky všem, za krásný večer a příště přijďte opět.

Vaše taneční skupina Caramella.

 

Děkujeme za krásné fotografie Vojtěchu Brtnickému. Více fotografií je v naší galerii.

 • foto: Vojtěch Brtnický » Click to zoom ->

  foto: Vojtěch Brtnický

 • foto: Vojtěch Brtnický » Click to zoom ->

  foto: Vojtěch Brtnický

 • foto: Vojtěch Brtnický » Click to zoom ->

  foto: Vojtěch Brtnický