Muzikálová showzpět na stránku Repertoár

Příjemně se posaďte, přichází paní domu. Nebojte se jejího sekýrováním tanečnic a vyhazováním kovbojů, kteří neplatí. Skvělá hudba, nádherné kostýmy, vtipná choregorafie Vám zajistí zábavu na Vašem večírku. Muzikál v podání tanečního souboru je pro díváky vždy zajímavým zážitkem, který jej strhne a v táhne do děje. Show se skládá ze čtyř na sebe navazujících tanců, které vyprávějí příběh jednoho mladého muže, který zdědil Best Little Whorehouse. Nejdříve jeho seznámení s místním domem viz tanec Nestepovej, následně se dívá na dívky, aby zjistil, která je nejhezčí viz tanec Stoly. Po tomto sledování jej čapnou ostatní kovbojové viz tanec Hee-haw a společně s nimi se snaží oslnit přítomné dívky, jestli se mu to povede a jeho vyvolená mu nedá po papule uvidíte v tanci Stepovej.

NESTEPOVEJ

 – párový tanec, kovbojové se snaží zaujmout dívky. Čeká Vás tanec plný rychlých zvedaček a otoček, ale také pomalého svádění. Vaše oči nebudou stíhat. Nestepový tanec.

STOLY 

- bordelmamá nahání dívky do práce, těm se ovšem příliš nechce, ale nakonec přijdou a vy můžete shlédnout tanec 4 až 8 dívek okolo stolu, na židli i za židlí, který vás nenechá chladnými. Nestepový tanec.

HEE-HAW

  – čistě pánské vystoupení, kde si tanečníci dokazují, kdo je nejlepší. Stepový tanec.

STEPOVEJ

– dívky opět krouží okolo kovbojů, tentokráte v krásně nařasených dlouhých šatech, tancují, laškují…Ovšem my jsme v domě s červenou lucernou a proto během tance budou překvapeni nejen  kovbojové. Nevíte, jak vypadá dobové westernové prádlo? V tomto tanci Vám jej představíme. Stepový tanec.

 

Jako vhodnou kombinaci nabízíme naše další taneční vystoupení, která Vám pomohou dotvořit atmosféru akce. Hodí se: cheerleaders na zahájení akce, country&western před nebo po show,  škola country tanců pro Vaše hosty a půlnoční kankán.