Cloggingzpět na stránku Repertoár

Naše tanečnice a tanečníci ovládají dynamický styl stepu, který pochází z Ameriky. Tímto svým ohlušujícím klapotem oslovují obchodní partnery již od roku 1989. Clogging je mladý, živý, skákavý a veselý styl tance s plechy na botkách. Náš step doprovází moderní country i soudobá hudba. Cloggin zaujme svoji dynamikou, dravostí a v kombinaci s dobrou hudbou se stává jedinečným zážitkem jak pro znalce, tak i pro nezaujatého diváka. 

Caramella měla vždy úspěch od svých diváků a této tradici zůstáváme věrní. Podívejte se na naše video a udělejte si představu. Nabízíme dívčí, párová nebo čistě pánská předtančení. Vystupujeme od 1páru až po 4 páry tanečníků. 

Mnoho skvělách zážitků a dojmů zanechala skupina Caramellav divácích po celé Evropě, Turecku a USA. Vystupovala mnohokrát s hudební skupinou Rednex ve švýcarském Interlakemu, v televizních pořadech, doprovázela Heidi Janků, a mnoho dalších.

 

Jako vhodnou kombinaci nabízíme naše další taneční vystoupení, která Vám pomohou dotvořit atmosféru akce. Hodí se: cheerleaders na zahájení akce, country&western před nebo po cloggingu,  škola country tanců pro Vaše hosty a půlnoční kankán.